Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Okna Schüco

 

Okna  Schüco - Rozmanitá jako sám život. Okna významně přispívají ke vzhledu a rázu Vašeho domu. Nejsou přitom pouhým dekoračním prvkem, nýbrž mají rozhodující vliv také na Vaše celkové rozpoložení mezi vlastními čtyřmi stěnami. Okna vytváří celkovou prostorovou atmosféru. Vysoce jakostní okna také násobí hodnotu Vašeho domu. Správná "architektura oken" navíc staví Váš objekt opticky do středu zájmu.

Bezmezné možnosti

Schüco Vám nabízí široké spektrum materiálů, systémů, tvarů a barev. Díky nejmodernější systémové technologii patří kompromisy v oblastech dopadu světla, tepelné izolace, vzhledu a designu minulosti.

Okenní systémy Schüco v sobě sjednocují kvalitu, design a inovace do prakticky bezmezné škály nabídky a již dnes splňují všechny nároky zítřka. Vyzrálá technika je bází všech důležitých faktorů, jakými jsou úspora energií, bezpečnost, protihluková a tepelná izolace a v neposlední řadě také snadné ošetřování a údržba. Vytvořte ve svém obytném prostoru zvláštní atmosféru a užívejte si komfortu vysoce jakostních okenních systémů Schüco.

Materiály a technologie

Zvolte si nejprve vhodný materiál - plast, hliník nebo ocel. Důležité je kromě toho kování. Zahrnuje v sobě pohyblivé součásti oken, které po obvodu okenního rámu pohybují blokovacími články a zajišťují nejrůznější možnosti otvírání, jako např. polohu vyklopení.

Seznamte se kromě toho se světovou novinkou značky Schüco: automatickým hliníkovým oknem s ovládáním pomocí Schüco-technologie TipTronic: Otevírání a zavírání pomocí jednoho stisknutí tlačítka! Kdo tohoto komfortu využívá ve svém automobilu, neměl by se ho v žádném případě vzdát ve svém vlastním obydlí.

Hledáte osobitá okna, balkónové a terasové dveře, případně dokonce s bezbariérovými prahy? Pak se informujte u nejbližšího obchodního zástupce společnosti Schüco a vyberte si ze široké škály možností, které Vám Schüco nabízí.
       

Schüco Plast - technologická rozmanitost

Plast je nejčastěji používaným materiálem pro výrobu oken v České Republice. Poměr mezi cenou a výkonností a vynikající tepelná izolace, to bývají nejčastější důvody pro volbu plastových oken.

Plastová okna Corona pro jakékoliv nároky

Schüco nabízí široké spektrum nejrůznějších systémů: od nadstandardně tepelně izolovaných systémů Premium Corona SI 82+ a Corona SI 82, přes standardní systémy Corona CT 70 se třemi variantami kontur Cava, Rondo a Classic, až po jednoduché okenní systémy jako Corona 60 AS. Z těchto systémů můžete vybírat okna nejrůznějších tvarů a barevných variant.

Jako speciální designovou variantu nabízí Schüco alternativu s krycími hliníkovými lištami na vnější straně, které oknu propůjčují zcela individuální a elegantní vzhled: Corona CT 70 Plus.

Bezpečnost a komfort

Informujte se o detailech komfortního varovného systému Schüco HomeControl, kterým lze bez ohledu na materiál a kování oken jednoduše vybavit každý nový či stávající okenní systém.

Systém VarioTec představuje optimální kování pro privátní bytové jednotky, který lze následně vybavit adekvátně vyšším požadavkům kladeným na zabezpečení objektu.

Další specialitou je bezbariérový práh, který se používá v oblasti balkónových a terasových dveří. V protikladu s běžnými domovními dveřmi jsou tyto dveře uzamykány jako normální okna i na jejich spodní straně. Přesto je - z důvodu minimální konstrukční hloubky - minimalizováno riziko zakopnutí.