Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Okna Drutex

 

Základem profilů IGLO 5 je 5 komorový okenní rám o stavební hloubce 70mm s dorazovým těsněním a 6 komorové okenní křídlo s přesazením o stavební hloubce 80mm s vnitřním těsněním.Velká armovací komora pro výztuhy větších průřezů, tloušťka stěn profilů 3mm (třída A) a promyšlená stavba vnitřních komor zaručují vynikající stabilitu, odpovídající pevnost a tvarovou neměnnost, resp. stálost po dlouhou dobu.

Společnost DRUTEX se specializuje na výrobu oken, dveří, prosklených stěn a parapetních desek. Výrobní sortiment zahrnuje plastová a dřevěná okna a dveře. Široký sortiment výrobků nabízí našim Zákazníkům možnost vybrat si okna a dveře přesně podle svých představ či nároků.

Úspěch společnosti je dán správným řízením, kvalifikovanými zaměstnanci, nepřetržitým sledováním kvality výroby, zájmem o moderní trendy a zaváděním nejmodernějších výrobních technologií
Aktivita firmy na území celé Evropy, ve Spojených Státech, Kanadě, Mexiku, Austrálii a Blízkém východě svědčí o tom že výrobky DRUTEX jsou zdrojem spokojenosti Zákazniků na celém světě.
Vysoká kvalita nabízených produktů byla již nespočetkrát potvrzená nezávislými certifikačními orgány.

  • Naše priority jsou následující: každý Zákazník je pro nás nejdůležitější
  • hledíme na budoucnost
  • kreativně přemýšlíme nad požadavky našich Zákazníků