Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Okna Brügmann

 

 

Plastová okna vyrobená ze systému Brügmann AD nabízí vynikající poměr ceny a kvality. Obsahují také některé prvky přesahující vlastnosti běžných oken vyrobených z 5-ti komorových profilů, jako je použití dvoukomorového svařeného těsnění zvyšujícího tepelnou a akustickou těsnost až o 50%. 

Ochrana proti vloupání je zabezpečena díky doplňkovému kování připevněnému do kovových výztuží. Díky široké paletě barevných odstínů lze plastovými okny Brügmann AD splnit nejrůznější požadavky na barevné provedení oken od klasické bílé barvy až po mnoho druhů imitací dřevěného dekoru.

Typy profilu Brügmann AD

Brügmann AD řez 2Brügmann VIP Perfect je širokým profilovým systémem, jež je vyroben z PVC bez jakýchkoliv přísad či recyklátu s šířkou rámu 73 mm. Okna pak mají předsazené těžiště zasklení v křídle a díky použití odlehčených ocelových výztuh dosahuje tento profilový systém výjimečné stability a odolnosti proti kroucení. Vícekomorová skladba profilu zajišťuje nejen optimální tepelné, ale také akustické izolační vlastnosti.

Plastová okna Brugmann VIP PerfectBrügmann VIP Prestige je systémem se všemi atributy profilu Brügmann VIP Perfect. Umožňuje ale použití ocelových výztuh, které zajišťují perfektní rozměrovou a tvarovou stálost i v provedení velkých rozměrů okenních výplní. Jeho moderní a líbivý vzhled umocňuje brilantní povrchová úprava, zaoblené hrany, oblouky a zkosení na pohledových částech profilů.

Základní vlastnosti:

  • Profily: 5-ti komorový profil s izolačními vlastnostmi Uf= 1,3 W/m2.K se stavební hloubkou 73 mm, rám a křídlo se pro správné utěsnění překrývají 10 mm

  • Sklo: standardně s izolačním dvojsklem značky Press-Glas nebo Saint-Gobain s koeficientem tepelné propustnosti skla Ug = 1,0 W/m2.K

  • Těsnění: celoobvodové trvale pružné těsnění s pamětí původního tvaru pro dokonalé utěsnění proti vnikání vody a povětrnostním vlivům v barvě šedé nebo černé

  • Kování: otvíravě-sklopné kování autoPilot německé firmy WINKHAUS splňující nejnáročnější požadavky na stabilitu, bezpečnost a funkčnost


Okna Brügmann Classic

Okna-pvc-brgamnn-classic

Pětikomorový profil s hloubkou 73 mm a 84 mm  je široké  křídlo. Okna ze širších profilů  zvyšují zvukovou izolaci  o 5 dB. Zvýšená tepelná izolace díky pětikomorovému profilu a těsnění. Tužší a stabilnější profil umožňuje vyrobení jednokřídlého okna o velikost  1600 mm x 1600 mm.  V okně je možné udělat 4 bodové bezpečnostní kování. Těsnění svařené v rozích: úspěšně chrání před větrem, deštěm a také jinými škodlivými atmosferickými vlivy (pouze v profilech Brügmann 73 mm).


Okna Brügmann Round-line

Okna-pvc-brgmann-rondo

Pětikomorový profil s hloubkou 73 mm a 84 mm  je široké  křídlo. Okna ze širších profilů  zvyšují zvukovou izolaci  o 5 dB. Zvýšená tepelná izolace díky pětikomorovému profilu a těsnění. Tužší a stabilnější profil umožňuje vyrobení jednokřídlého okna o velikost  1600 x 1600 mm.  V okně je možné udělat 4 bodové bezpečnostní kování. Těsnění svařené v rozích úspěšně chrání před větrem, deštěm a také jinými škodlivými atmosferickými vlivy (pouze v profilech Brügmann 73 mm).