Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

O naší společností

Pečlivý výběr dodavatelů, garantovaná kvalita a velmi příznivá cena, to jsou výsledky, které očekává každý zákazník a my uděláme vše, aby jsme to pro vás zajistili! Rychle a s přátelským přístupem. 

Firma Dveře-okna-Dvena s.r.o. působí na českém trhu krátce, ale přesto  již dnes má mnoho spokojených zákazníků. Jsme firmou "rodinného typu" a na prvním místě je pro nás vždy spokojený zákazník.

Hlavním předmětem naší činnosti je dodávka a montáž plastových a dřevěných oken, dveří, zárubní a žaluzií včetně záručního a pozáručního servisu. Na veškerou činnost naší firmy poskytujeme bezplatnou poradenskou službu formou návštěvy našeho technika u Vás doma, který Vám odborně poradí a případně vyhotoví cenovou nabídku zdarma.

Naši činnost jsme rozšířili o prodej dalších produktů, které při stavbě budete potřebovat. Garantujeme nejen nízké ceny, výbornou kvalitu, ale i krátké dodací lhůty.

Rádi Vás také přivítáme v naší vzorkové prodejně v Hradci Králové, Vlčkovická 224, kde máte možnost vidět profil oken z našeho sortimentu, ALUPLAST, BRÜGMANN, DRUTEX. Dále pak dveřní křídla značky SOLODOOR a velké množství druhů i vzorů různé stínící techniky. Můžete využít i dalších služeb a nákup podlahových krytin.

Kontakt: 

Jaroslava Netíková: 602 892 008