Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Vnitřní dveře - Verte

 

FILOZOFIE ZNAČKY Verte

Jsme otevřeni změnám, vstřebávat nové myšlenky a kreativitu je náš způsob života. To vše se také odráží v interiérech.

Moderní značka VERTE dokonale zapadá do současných trendů. Naše dynamicky se měnící nabídka odpovídá nejvíce aktuálním potřebám moderního designu na trhu. Kombinací inovativních technologií, znalostí a spoustu let obchodních zkušeností, nám umožňuje nabízet vysoce kvalitní dveře Verte za velmi atraktivní ceny. Kolekce dveří Verte splní očekávání i u velmi náročných klientů.

DVEŘE VERTE

Nadčasový design a moderní pojetí vzorů ve spojitosti s dostupnou cenou řadí interiérové dveře VERTE mezi to nejlepší na současném trhu vůbec. Technologie jednolitého povrchu dveří, bezrámečkové provedení, matné bezpečnostní sklo, čisté ostré linie a široké límce obložek, to jsou hlavní klady kolekce VERTE.

VERTE je značka dveří, která byla vytvořena na základě nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu. Mnohaleté výrobní zkušenosti pomohly vytvořit moderní kolekce, které respektují aktuální trendy na poli moderního bydlení.

Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů výrobce docílil kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení a design. Atributem dveří, který je potřeba zvlášť zdůraznit, je použití inovativní technologie, která spočívá v tom, že se dveře Verte v rámci výrobního procesu obalují do vnějšího povrchu obtočmo a vzniká tím unikátní jednolitý povrch. Spojení materiálu je prakticky pro uživatele neviditelné a to z důvodu umístění spoje do vnitřní části konstrukce. Díky použití této technologie je estetický efekt mnohonásobně větší a hrany dveří jsou mnohem odolnější na mechanické poškození.

Dveře Verte Posuvný systém do zdi Dveře Verte Posuvný systém do zdi - detail pouzdra

Každá modelová řada je osobitou rodinou, v rámci které nabízíme dveře s různým uložením deskových výplní a skel. To umožňuje přizpůsobení dveří jednotlivým místům v interiéru jako je koupelna, ložnice, obývací pokoj nebo šatní prostor. Nejen do šatny lze použít i posuvnou verzi dveří značky VERTE a to buď jako posuv po zdi se stylovou dřevěnou garnýží nebo s moderní ALU variantou, a nebo jako posuv„do zdi”, tedy do tzv. stavebního pouzdra.

Posuvný systém může být jednokřídlý nebo dvoukřídlý (v nabídce je také možnost synchronizace, zde se při posouvání jednoho dveřního křídla zároveň posouvá i to druhé). Nebo lze díky speciálnímu systému v kolejnici použít i posuvné dveře samo-zavírací. Pro otevření odsunete posuvné dveře a oni už se za vámi jednoduše zpátky sami zavřou. I to je možné zrealizovat. Stačí si jen vybrat z nabídky značky VERTE a zároveň využít služeb naší odborné montáže.

Dveře Verte nové provedení bezrámečkové provedení

Transparentním znakem interiérových dveří Verte je bezrámečkové čisté provedení a ostré hrany. Na samém počátku výroby bylo ve všech modelech dveří Verte používáno bezbarvé stabilizační těsnění u prosklených výplní. Od tohoto řešení se upouští, aby byl celkový vzhled dveří Verte ještě atraktivnější a působivější. A tak díky tomu už toto stabilizační těsnění nenajdeme v modelových řadách Verte A až D s výjimkou povrchové úpravy Dur v kolekci D. Další informace Vám rádi vysvětlíme přímo na naší vzorkové prodejně.