Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Vnitřní dveře - Solodoor

 

SOLODOOR a.s. je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní, který na českém trhu figuruje již od roku 1998.

Vyberte si z nabídky dveří či obložkových zárubní společnosti SOLODOOR. Samozřejmě nechybí ani kvalitní protipožární dveře, posuvné dveře do pouzdra či dveře protihlukové. Ke každým dveřím vám můžeme dodat i zárubně, které se k vám zvoleným dveřím budou skvěle hodit.

 

Dveře a zárubně od SOLODOOR

Dveře a zárubně od společnosti SOLODOOR se skvěle hodí do každého moderního interiéru. SOLODOOR klade důraz na kvalitní materiály, ze kterých jsou interiérové dveře a zárubně vyrobeny. Vybírat můžete z plných dveří či prosklených dveří v mnoha úpravách. Každý typ dveří nabízíme v několika variantách. Sami si zvolíte také povrch a dezén. Dveře a zárubně SOLODOOR tvoří skvělý pár!

 

Obložkové zárubně dveří

Obložkové zárubně se skvěle hodí ke všem interiérovým dveřím. Obložkovou zárubeň si vyberete snadno - stačí znát šířku zdi a rozměry dveří. Za příplatek si můžete objednat také obložkové zárubně v protipožárním provedení. V našem konfigurátoru vytvoříte objednávku velmi jednoduše. Objednejte si kvalitní obložkové zárubně a dveře od české firmy SOLODOOR.


Dveře a zárubně od SOLODOOR

Máme pro vás desítky různých druhů dveří a obložkových zárubní. Mezi dva nejprodávanější typy dveří patří dveře fóliové a dýhované. V naší nabídce naleznete také protipožární dveře nebo dveře s protihlukovou úpravou. Speciálně pro malé prostory nabízíme posuvné dveře na zeď nebo do stavebního pouzdra. Vybrané dveře si můžete prohlédnout v rámci vizualizace v různých typech interiérů.