Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Vnitřní dveře - Portadoors

 

Naše společnost Dveře-okna-Dvena s.r.o. se specializuje na prodej a montáž dveří značky Porta Doors. Dnes jsou našimi odběrateli stavební firmy, stavebníci, podlahová studia, truhláři a řemeslníci. Zároveň i nadále uskutečňujeme realizace u přímých zákazníků v rodinných domech a bytech, kde využíváme zejména naše odborné znalosti a montážní dovednosti.

Adkce na dveře - Dveře-okna-Dvena Hradec Králové

Adkce na dveře - Dveře-okna-Dvena Hradec Králové

Adkce na dveře - Dveře-okna-Dvena Hradec Králové

Adkce na dveře - Dveře-okna-Dvena Hradec Králové

Málokdo si dokáže představit, co dodá interiéru ten správný styl. Jsou to dveře a jejich designové provedení včetně moderního nebo klasického kování. A je jedno, zda jde o rekonstrukci bytu nebo o nový byt či dům. Dveře vybírejte pečlivě, protože jejich výběr ukáže, zda si s interiérem rozumí.

Dveře Porta Doors patří k moderním prvkům interiérového vybavení. Mají moderní konstrukci a precizní zpracování. Vyrábějí je závody s nejmodernější technologií. Novinkou jsou skryté panty a bezpolodrážkové interiérové dveře, které dodržují rovnou linii stěny a přispívají k moderní tváři vašeho domova.

 

Čím jsou dveře Porta Doors tak typické:

  • Precizním provedením
  • Širokou nabídkou dekorů a stylů
  • Rozumnou cenou
  • Velkou variabilitou

Můžete mít vstupní i interiérové dveře Porta Doors s povrchem z dýhy, moderního laminátu či s atraktivní dekorační fólií. Každý typ vyhovuje jinému účelu, ale všechny dveře jsou vysoce odolné proti opotřebení. K dispozici je široká nabídka dekorů, barev i stylů. Chcete raději klasický styl, který podtrhne lásku k tradičním hodnotám nebo moderní s prvky luxusu? Interiérové dveře Porta Doors se vyrábějí jako otočné nebo posuvné. Elegantním řešením posuvných dveří je instalace do stavebního pouzdra, takže křídla dveří se zasouvají přímo do stěny.

Novinkou dveřní technologie jsou bezpolodrážkové interiérové dveře, které nenarušují linii stěn a mají skryté panty. Dveře Porta Doors věnují náležitou pozornost kování i jeho provedení, které splňuje bezpečnostní požadavky a je navíc pěkné. Věnujte výběru vhodných dveří dostatek času, nabídka druhů je opravdu veliká. Dokážeme poradit, které dveře a zárubně se budou do vašeho bytu hodit. Využijte naši infolinku nebo se přijeďte podívat do našeho showroomu, kde je vystaveno více než 120 typů dveří a kde si můžete například prohlédnout, co je to 3D seřizování u skrytých pantů. Vyberte si z naší bohaté nabídky. Těšíme se na Vaši návštěvu!