Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Vchodové dveře - Schüco

 

Vítejte doma! Domovní dveře jsou vizitkou Vašeho domu a ústředním poutačem Vašeho domovního průčelí. Správná souhra dveřního rámu, výplně a kliky je nezbytná pro vytvoření celkového harmonického vzhledu. Proto společnost Schüco nabízí široké spektrum produktů, které zcela jistě vyhoví všem Vašim požadavkům na design, vybavení, jakost a samozřejmě také funkčnost.

Více než jen průchod Ať již své dveře hodláte opticky začlenit do domovního průčelí nebo je nápadně zvýraznit pomocí neobyčejného designu a dalších doplňků, jakými jsou např. světlíky či integrované osvětlení: Schüco Vám nabízí celou řadu možností, díky kterým můžete ze svých dveří udělat skutečný poutač.

Tvary a barevné provedení vytváří odlišnost K dispozici je Vám celá řada základních tvarů. Můžete tak např. volit mezi jednokřídlou či dvoukřídlou variantou, s prosklenou postranní nebo středovou částí nebo vrchním světlíkem. Vašim představám v tomto směru nejsou kladeny prakticky žádné meze. Široká paleta barev a bohatá nabídka nejrůznějších dveřních výplní Vám poskytuje další varianty možností. Sami si tak rozhodnete, zda bude výplň Vašich dveří použita celoplošně, tedy v celé ploše dveřního křídla, nebo jen částečně pro jeho zvýraznění. Velký výběr nejrůznější výplňových prvků, jakými jsou ornamentové rámy, aplikační vrstvy, skleněné či kazetové výplně, Vám nabízí dostatečný kreativní prostor a dodává domovním dveřím zcela osobitý ráz!

Využijte celou plochu Právě v oblasti renovací se velmi často používají tzv. dveřní křídla překrývající výplně. To spočívá v tom, že dveře byly dříve většinou užší a jednoduchá dveřní výplň, která pryžovým těsněním vloženým mezi rám a výplň zvýrazňuje optickou hranici, vytváří dle současných měřítek tísnivý dojem. Předností výplně překrývající dveřní křídla je, že pro vzhled výplně je využita celá plocha dveří, přičemž tyto dveře dělají dojem větších a elegantnějších dveří.

První volba: Hliník Značná část současných domovních dveří je vyrobena z hliníku. To je zapříčiněno jednak tím, že tento materiál umožňuje realizaci štíhlého vzhledu při garantování velké stability i u větších ploch, a navíc nabízí nedostižnou manipulovatelnost a barevnou rozmanitost.

Stejně důležitá jako design: funkčnost Požadavky kladené na tepelnou izolaci a bezpečnost jsou u dveří přirozeně vyšší, než u ostatních konstrukčních otvorů objektu. I v této oblasti nabízí Schüco vhodná řešení: například prostřednictvím těsnění, které automaticky sedá při zavírání dveří a utěsňuje prostor mezi spodní hranou dveří a podlahou a brání nekontrolovanému vnikání vzduchu do obytného prostoru. Speciální profily a výplně kromě toho zajišťují optimální tepelnou izolaci.

Z hlediska bezpečnosti se samozřejmě také nemusíte nikterak uskrovňovat. Domovní dveře lze vybavit celou řadou bezpečnostních prvků: Od automatických bezpečnostních zámků Schüco SafeMatic přes čepové zámky s výkyvnou pojistkou, bezpečnostní výplně a profilové vložky až po prvky, jakými jsou uzavírací třmeny a pojistné klíny - to vše je garancí toho, že se budete doma cítit naprosto bezpečně. Skvělý pocit - se Schüco!

Energie Plastové profily se vyznačují vynikající tepelnou izolací a poskytují komfort na nejvyšší úrovni. Díky osvědčené technologii vícekomorových profilů bez problémů splňují zákony předepsané hodnoty v ohledu na tepelnou izolaci. Tato nová profilová technologie navíc trvale šetří přírodní energetické zdroje.

Plast je vhodný především pro rodinné domky, kompaktní vstupní systémy novostaveb i renovovaných objektů.
Přednosti tohoto materiálu jsou zcela jasné: vysoká tepelná izolace při zachování dobrého poměru ceny a výkonu. Vzhled se opírá o okenní systém Schüco Corona CT 70, což pro Vás představuje další plus v oblasti designu!

Bezpečnost Plastové profily Schüco bodují jak svou dlouhou životností, tak i trvalou tvarovou stálostí. Vyosoce jakostní obvodové ocelové výztuže Vám garantují, že se i po letech budete těšit z Vašich domovních dveří. Bez problémů lze instalovat také nejnovější uzamykací systémy. Široká nabídka Vám vedle celé řady výtvarných možností garantuje také bezpečnost a velkou stabilitu.

Komfort Díky systémové integritě a jakosti je garantována dlouhodobá trvanlivost a současně snadná obsluha všech ovládacích prvků. To znamená méně starostí a výdajů za opravu a údržbu. Dvě izolační roviny zajišťují optimální ochranu před povětrnostními podmínkami a hlukem, aby Váš domov zůstal oázou klidu. Díky integraci bezbariérových dveřních prahů je garantován volný průchod bez rizika klopýtnutí.

Design Domovní dveře jsou vizitkou Vašeho domu. Vaši návštěvníci si o Vás udělají obrázek, ještě než překročí Váš práh. Snažte se, aby byl tento dojem dobrý. Prostřednictvím příjemných vstupních dveří lze zdůraznit individuální sloh daného objektu.

Je jedno zda se jedná o hlavní domovní či vedlejší vstupní dveře: s plastovým dveřním programem značky Schüco lze prakticky neomezeně realizovat každou designovou přestavu. Vedle široké nabídky barevného provedení a krycích fólií je Vám k dispozici také bohatý výběr dveřních výplní. Díky širokému nabídkovému spektru v oblasti klik a příslušenství uspokojíme každého zákazníka - výjimkou nebudete ani Vy!