Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.

Vchodové dveře - Aluplast

                                                                          

 

Dveřní systém ALUPLAST 70 mm je kvalitní plastový profil s dorazovým těsněním. Systém vchodových dveří ALUPLAST je určen pro vstupní prostory u energeticky optimalizovaných staveb, bez ohledu na to, zda se jedná o rekonstrukci nebo o novostavbu. Dveře ALUPLAST jsou dobrou volbou pro ty, kdo hledají kvalitní dveře s dlouhou životností za příznivou cenu.

 

Čtyřkomorové profily ALUPLAST o šířce 70 mm zaručují vysokou stabilitu díky rozměrné ocelové výztuži. Tyto dveře lze také vyrobit v provedení, zařazeném do bezpečnostní třídy 3 podle DIN V ENV 1627.

Profil je tvořený hladkými povrchovými plochami, které se snadno udržují. Použití svařovacích rohových spojek zaručuje vysokou tuhost křídla dveří. 

 

Vchodové dveře ALUPLAST se starají o to, aby byla vstupní oblast ochráněna proti průniku chladného vzduchu. Jako jedny z mála na trhu mají dveře ALUPLAST  čtyřkomorovou konstrukci rámu, čímž se zvyšuje jejich izolační schopnost. S dveřmi ALUPLAST Vám teplo zůstává uvnitř, zatímco chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi. Nabízíme dveře s vysokým stupněm bezpečnosti a ochrany proti hluku jakož i nepříznivým povětrnostním podmínkám. Dveře s hloubkou 70 mm a práh s izolací umožňuje to, že naše dveře mají velmi dobré parametry tepelné izolace. Výztuže zaručují odpovídající parametry, ať už jde o statiku nebo o trvanlivost. Nízký práh dveří zajišťuje pohodlný vstup i výstup. Nabízíme také dveře bez prahu. Vchodové dveře z naší nabídky lze otevřít dovnitř i ven. Způsob otvírání: klika/klika, klika/madlo, madlo/madlo.