Vítejte, můžete se přihlásit nebo registrovat.
Topné panely Pion Topné panely Pion Topné panely Pion Topné panely Pion Topné panely Pion
Vítejte na www.dvere-okna.dvena.cz - společnosti Dveře-okna-Dvena s.r.o.
 
Infrapanely

INFRAPANELY THERMOGLASS

Jedinečná technolgie založená na přenosu tepla pomocí uhlíkových nanovláken a nedostižný elegantní design, to jsou dva faktory, které z topných panelů PION Thermo Glass dělají vyjímečný a originální výrobek nejen na českém, ale i na evropském trhu.

Okna-dveře-Dvena

INFRATOPENÍ PION CLASSIC

Vysoká účinnost a ekonomičnost provozu. Elegantní zpevněný korpus z aluminiové slitiny. Nevelké rozměry, originální topná deska, která vyzařuje teplo ve velkém úhlu – to je jedna z mnoha výhod, díky nimž se stalo stropní těleso PION jedničkou ve své kategorii.

Účetní Hradec Králové

PRŮMYSLOVÉ INFRAPANELY

Konečně elegantní a zároveň úsporné topení i pro vás! Infračervená topná tělesa PION se prodávají s nadstandardní pětiletou zárukou. Vysoká účinnost a ekonomičnost provozu vychází z metody předávání tepla prostřednictvím infračerveného záření.

Zaměření oken a dveří

PORADENSTVÍ A JAK FUNGUJE

Oproti běžným způsobům vytápění můžete s infratopením PION každou zimu ušetřit až 40 % nákladů. Jak je to možné? Oproti srovnatelnému konkurenčnímu infratopení ušetříte při pořízení PIONu více než 30 % pořizovací ceny. Tyto služby jsou zcela zdarma.

 

 

Infratopení PION Classic

Infrapanely

PION Classic 440, 660, 1100, 1400 W

Konečně elegantní a zároveň úsporné topení i pro vás!

Infračervená topná tělesa PION se prodávají s nadstandardní pětiletou zárukou. Vysoká účinnost a ekonomičnost provozu vychází z metody předávání tepla prostřednictvím infračerveného záření. Elegantní zpevněný korpus z aluminiové slitiny se vyrábí ve dvou základních barevných provedeních City a Country.
Nevelké rozměry, jednoduchý způsob upevnění, originální topná deska, která vyzařuje teplo ve velkém úhlu – to jsou ty hlavní z mnoha výhod, díky nimž se stalo stropní infračervené topné těleso PION jedničkou ve své kategorii.